Teknik Servis

Teknik Servis olarak sağladığımız hizmetler

404: Not Found
https://dizimov.net/

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ

Teknik servisimize gelen elektronik kart ve cihazlar önce teknik servis tarafıdan açılarak arızaları ve arızalı malzemeleri tespit edilir ve bununla ilgili müşteriye fiyat teklifi çekilir.Müşteriden gelen teklif onayından sonra karta müdahale ederek tamirat gerçekleşir.Bu aşamada A SINIFI veya B SINIFI bakımı gerçekleşir.Kart tamir edildikten sonra test edilir ve müşteriye teslim edilir.Eğer teklifte yerinde montaj, devreye alma yazılmışsa kart teknik ekibimiz tarafından yerinde takılarak çalıştırılır.Daha sonra müşteriye fatura kesilerek ödeme tahsil edilir.Yapılan kartlar GARANTİ ŞARTLARI dahilinde garantilidir.

Perfect Service çözümleri, 24 saat içinde arızaya müdahale ve 48 saat içinde çözüm sunacak hız ve esnekliğe sahip  bir organizasyon niteliğinde olup , olası arızalara kısa sürede müdahale ve çözüm olanağıyla, her biri uzmanı olduğu cihazlarla ilgili üretici firmanın eğitim ve sertifikasına sahip uzmanlarıyla, koşulsuz kalite ve performansı sürekli olarak geliştirme, en kaliteli ürün ve servisi en ekonomik olarak sunma azim ve kararlılığındadır

Marka Bağımsız Sürücü Tamiri

Firmamız, Uzman kadrosu ve gelişmiş test cihazları ile marka bağımsız AC ve DC sürücülerin tamirini yapmaktadır. Teknik Servisimize tamir edilmek üzere gelen sürücüler öncelikle genel kontrolden geçerek arıza tespiti yapılır… Ve hemen ardından zarar gören kısımlar kontrol edilerek, değişimi gereken komponent malzemeler değiştirilir ve cihaz yük testlerinden geçirilerek kayıt altına alınır. Müşteriye En Hızlı ve En Temiz şekilde teslim edilir.

Endüstriyel Kart Tamiri

Tekstil sektörü, Gıda sektörü, Metal Sektörü ve TÜM Sektörlerin Endüstriyel Kartlarının Tamiri titiz çalışmalar ile tespit edilerek doğru sonuca ulaşılır.

Endüstriyel PC Tamiri

Endüstriyel PC, üretim sahalarında kullanılan bir PC olarak bilinir. Windows ve Linux tabanlı olarak çalışan bu PC ler Üretimin kalbi olarak düşünülebilir. Veri kaybının olması veya PC de sorun oluşması üretimin durmasına sebep olmaktadır. Firmamız, Hard Disk yedekleme, Veri Kurtarma, İşletim Sistemi kurulumu ve onarımı, BGA, Reball ve Çip değişimi titiz çalışmalar ile yapılmaktadır. Tamir Hizmeti verdiğimiz bazı Endüstriyel PC Markaları;

Lenze, SIEMENS, Digitek, B&R, Küsleri, Lima, Brückner, Mahlo